مهدکودک سیاره مهر در میرداماد

مهدکودک سیاره مهر در میرداماد

داوودیه، کنارگذر میرداماد، خیابان آقا زاده فرد،خیابان سیفیه، پ ۲۶
نام مدیر:
الهام مبینی
گروه سنی:
از ۲ تا ۶ سال
معرفی مهدکودک / موسسه

مهد کودک و پیش‌دبستانی سیاره‌ی مهر با مدیریت خانم شهریاری، کارشناس مشاوره خانواده با ۱۷ سال تجربه مدیریتی در زمینه مهدکودک، و خانم الهام مبینی، کارشناس ارشد مشاوره خانواده و عضو سازمان نظام روانشناسی، در سال ۱۴۰۱ تأسیس شده است. این مهد کودک در خیابان میرداماد (محله داوودیه) واقع شده است.

فضای مهد کودک شامل ۶ کلاس آموزشی و دو فضای بازی (سرپوشیده و روباز) است که از ساعت ۷ صبح تا ۱۷ عصر کودکان ۲ تا ۶ سال را پذیرایی می‌کند. این مهد کودک در روزهای شنبه تا چهارشنبه به صورت تمام وقت فعالیت دارد و تنها در ایام تعطیل رسمی کشور بسته می‌شود. همچنین، دارای حیاط سربازی به مساحت ۲۲۰ متر با تجهیزات فایبر گلاس و بازی امن که با چمن مصنوعی و گرانول پوشیده شده است و در تمام فصول سال قابل استفاده است. مهد کودک همچنین دارای سرویس‌های بهداشتی مدرن و دوربین مداربسته در هر کلاس می‌باشد.

در مهد کودک سیاره‌ی مهر، اردوهای تفریحی و آموزشی در خارج از مهد کودک نیز برگزار می‌شوند و جزو برنامه‌های فصلی کودکان قرار دارد. همچنین، تولد گروهی ماهانه و برنامه‌های موسیقی نیز برگزار می‌شوند.

فعالیت‌های مهد کودک شامل برگزاری کارگاه‌های خلاقیت مانند بازی خلاق، نقاشی خلاق، و نمایش خلاق است. همچنین، اردوهای تفریحی، برگزاری جشن تولد ماهانه، چکاپ دوره‌ای توسط پزشک متخصص کودکان، برگزاری کارگاه‌های مشاوره و روانشناسی ویژه والدین نیز از دیگر فعالیت‌های مهد کودک می‌باشد.

مهد کودک سیاره‌ی مهر برنامه‌های آموزشی گسترده‌ای را نیز ارائه می‌دهد. این برنامه‌ها شامل آموزش زبان انگلیسی، نقاشی، مهارت‌های حرکتی مانند ژیمناستیک و ریتم وگیم، شطرنج، موسیقی، مهندسی خلاق، رباتیک، ریاضی با چرتکه، مفاهیم علوم و ریاضی، آموزش سفال، آموزش سودوکو، آموزش دومینو، کارگاه‌های نجاری، سازه‌های ماکارونی، الکترونیک و ... است.

برای اطلاع‌رسانی به والدین، فعالیت‌های مهد کودک به صورت آنلاین در گروه‌های تلگرام و اینستاگرام ارائه می‌شود. این فعالیت‌ها شامل گزارش از فعالیت‌های آموزشی و تفریحی کودکان در محیط مهد کودک است. همچنین، جلسات اولیا و مربیان نیز به صورت فصلی برگزار می‌شوند.

کودکان در مهد کودک سیاره‌ی مهر بر اساس سن خود به دسته‌بندی‌های مختلفی تقسیم می‌شوند و هر کلاس توسط مربی و کمک مربی به همراه ظرفیت آموزش و پرورش اداره می‌شود.

مهد کودک سیاره‌ی مهر مقالات آموزشی کودکان را تهیه می‌کند که توسط روانشناس مهد کودک جمع‌آوری شده و شامل مطالب روانشناسی و تربیت کودک و بیان مسائلی است که عموماً والدین در برخورد با کودکان خود با آن مواجه هستند. این مقالات کودکان به والدین کمک می‌کنند تا راهنمایی‌های مناسبی برای حل مشکلات رفتاری و تربیتی کودکان خود داشته باشند. با مطالعه این مقالات، والدین می‌توانند بهتر درک کنند و بهترین روش‌ها برای مواجهه با روحیات فرزندان خود را درک کنند. اگر نیاز به مقاله‌ای درباره‌ی تربیت کودک با موضوع خاصی دارید، می‌توانید درخواست خود را از طریق تماس با مهد کودک ارسال کنید و مقاله مورد نظر خود را در سایت مشاهده خواهید کرد.

نام مدیر
الهام مبینی
گروه سنی
از ۲ تا ۶ سال

افزودن دیدگاه جدید