خانه کودک و مهد کودک اردیبهشت شهرک غرب

خانه کودک و مهد کودک اردیبهشت شهرک غرب

شهرک غرب-بلوار دریا-نرسیده به بلوار فرحزادی-خیابان سعیدی-کوچه صفا-پلاک ۵۳
ساعت کاری:
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
نام مدیر:
خانم امینی
گروه سنی:
۲ تا ۶ سال
معرفی مهدکودک / موسسه

مهدکودک و خانه کودک اردیبهشت: دنیایی پر از رنگ و شور برای شکوفایی نوگلان شما

مهدکودک و خانه کودک اردیبهشت در سال ۱۳۸۹ با مجوز رسمی از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در منطقه دو تاسیس شد و با آغوش گرم، پذیرای کودکان عزیز در گروه سنی ۱ تا ۶ سال است.

در این مجموعه، با در نظر گرفتن دو بخش مجزا برای مهدکودک و کارگاه مادر و کودک، تلاش شده است تا بستری مناسب برای رشد و شکوفایی استعدادها، پرورش خلاقیت و تقویت ارتباط عاطفی بین مادر و فرزند فراهم گردد.

امکانات و خدمات مهدکودک و خانه کودک اردیبهشت:

فضای آموزشی شاد و پویا: مساحت ۴۵۰ مترمربعی مهد، شامل دو طبقه مجزا برای گروه‌های سنی ۲ تا ۴ سال و ۴ تا ۶ سال، فضایی شاد و پرنشاط را برای یادگیری و بازی کودکان فراهم می‌کند.

مربیان مجرب و متخصص: تیم آموزشی مجرب و با انگیزه مهد، با بهره‌گیری از روش‌های نوین آموزشی، زمینه‌ساز یادگیری عمیق و پایدار در کودکان خواهند بود.

فعالیت‌های آموزشی متنوع: برنامه‌های آموزشی مهد، شامل آموزش علوم، ریاضی، زبان، نقاشی، کاردستی، موسیقی و... است که با هدف تقویت مهارت‌های مختلف کودکان طراحی شده‌اند.

کارگاه‌های خلاقیت و مادر و کودک: در این کارگاه‌ها، کودکان به همراه مادران خود در فعالیت‌های مختلف آموزشی، خلاقانه و تفریحی شرکت می‌کنند که به تقویت مهارت‌های ادراکی، اجتماعی و اعتماد به نفس آنها کمک می‌کند.

برگزاری جشن‌ها و مناسبت‌ها: جشن‌ها و برنامه‌های شاد و متنوعی در طول سال در مهد برگزار می‌شود که شور و نشاط را به لحظات کودکان هدیه می‌دهد.

توجه به سلامت و بهداشت: رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی، تغذیه سالم و معاینات دوره‌ای، ضامن سلامتی و شادابی کودکان در مهد خواهد بود.

اهداف مهدکودک و خانه کودک اردیبهشت:

تقویت شوق یادگیری در کودکان

ارتقای مهارت‌های زندگی، ادراکی و اجتماعی

ترویج تفکر خلاق

بالا بردن اعتماد به نفس در کودکان

مهدکودک و خانه کودک اردیبهشت با شعار "آینده‌ای روشن از مهدکودکی شاد آغاز می‌شود"، متعهد به پرورش نسلی خلاق، شاداب و توانمند است.

 

با انتخاب مهدکودک و خانه کودک اردیبهشت، گامی بلند در مسیر شکوفایی استعدادها و ساختن آینده‌ای درخشان برای فرزند دلبندتان بردارید.

نام مدیر
خانم امینی
سال تاسیس
۱۳۸۹
مجوز
سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران
کارکنان
۱۲ نفر کارشناسی و بالاتر
گروه سنی
۲ تا ۶ سال
ساعت کاری
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
مساحت
۴۵۰متر در دو طبقه مجزا برای کروه سنی ۲تا ۴ سال و ۴ تا ۶ سال

افزودن دیدگاه جدید