مهدکودک و پیش دبستانی باغ نیلوفر در جردن

مهدکودک و پیش دبستانی باغ نیلوفر در جردن

نلسون ماندلا(جردن)، بین پل میرداماد و جهان کودک نبش والی نژاد پلاک ۸۰
ساعت کاری:
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
نام مدیر:
آسیه عزیزی
گروه سنی:
۶ ماهه تا ۶ ساله
معرفی مهدکودک / موسسه

مهدکودک باغ نیلوفر با ۱،۳۰۰ متر مساحت، از جمله با سابقه ترین مهدکودک ها در منطقه جردن است. این مهدکودک دارای ۹۰۰ متر فضای آموزشی با ۳۰۰ متر بنا در هر طبقه و حیاط ۴۰۰ متری می باشد. تیم مدیریت این مهدکودک با حضور دائمی در مهد، امکان بازدید در تمام روزهای کاری و ساعات روز را برای والدین فراهم می کند. این مهدکودک به شعار "درهای باز به روی والدین" عمل می کند و همواره به کیفیت کار و خودنظارتی بر کیفیت فعالیت های خود در همه لحظات اهمیت می دهد. برای جلب رضایت قلبی و اطمینان کامل والدین، پیش از ثبت نام، ترغیب به حضور فیزیکی در مهد برای بازدید از فضا و فعالیت های مهد می شود.

امکانات مهدکودک باغ نیلوفر شامل فضای مهدکودک ۱۲۰۰ متر با سه طبقه ۳۰۰ متری، ۳۰۰ متر حیاط، دوربین مدار بسته، وسایل بازی در فضای باز و داخل، اتاق شن بازی، استخر آب بازی، امکانات آموزشی استاندارد و ... می باشد. پرسنل و مربیان باغ نیلوفر همگی مجرب و دارای مدارک مربیگری کودک هستند و تمامی کودکان زیر نظر مستقیم روانشناس، روان درمانگر و بازی درمانگر قرار دارند. مربیان به طور ویژه و انفرادی به نکات لازم برای تعامل با هر کودک می پردازند و جلسات مشاوره برای والدین، کودکان و کارگاههای مادر و کودک نیز برگزار می شود که بر اساس نیاز والدین و کودکانشان طراحی شده اند.

جهت ایجاد محیطی شاد و مفرح برای کودکان، در مهدکودک باغ نیلوفر، جشن ها و جشنواره های متنوعی با مناسبت های مختلف در برنامه هایش وجود دارد. این مهدکودک با عنوان "شادی تفکر کودک است" معتقد به اهمیت خوشبختی و شادی کودکان است. با حضور وزنه مهمی همچون عمو شهرام، شادی در تمام لحظات باغ نیلوفر موج می‌زند. در این مهدکودک، علاوه بر تمام جشن های ملی مانند نوروز، یلدا و دیگر جشنواره های ملل، هر ماه یک برنامه جشن شاد مانند جشن کلاه، جشن آب، جشن زنبور و جشن تولد بچه‌ها برگزار می‌شود.

در برخی از جشن‌ها، پدر، مادر و خانواده‌ها نیز دعوت شده و می‌توانند با حضور در هنرنمایی‌های عزیزانشان، با لباس‌های نمایشی و بسیار زیبا، شادی کودکان را افزایش دهند.

این مهدکودک، برای پذیرش کودکان، گروه‌های مختلفی را در نظر گرفته است:

 • کلاس شیرخوار برای کودکان از ۶ ماه تا ۲ سال
 • گروه نوپا برای کودکان ۲ تا ۳ سال
 • گروه کودکستان برای کودکان ۳ تا ۴ سال
 • گروه پیش ۱ برای کودکان ۴ تا ۵ سال
 • گروه پیش ۲ برای کودکان ۵ تا ۶ سال
 • کلاس‌های after_school برای کودکان ۶ تا ۱۰ سال.

باغ نیلوفر دارای یک پکیج جامع و متنوع از برنامه های آموزشی و پرورشی است که شامل کلاسهای ویژه نقاشی، سفال، خلاقیت، باله، اسکیت، شطرنج، چرتکه، رباتیک، آموزش بلز و فلوت و بازیهای ورزشی است. برنامه های پیش دبستانی نیز در این بستر توجه ویژه ای به خود اختصاص می دهند، به منظور پرورش همه جانبه کودکان و آمادگی آنها برای ورود به مقطع دبستان.

این برنامه ها شامل یک پکیج ویژه تقویت مهارت ها و پرورش ذهنی و هوشی است که شامل موارد زیر می باشد:

 • مهارت های نوشتاری با استفاده از دفتر یک خط و شطرنجی، جهت تقویت عضلات کوچک و بزرگ کودک و هماهنگی اعصاب دیداری و حرکتی آنها.
 • زبان آموزی برای آمادگی کودکان برای ورود به مقطع دبستان.
 • آموزش ریاضی با استفاده از شیوه imaths که یک شیوه مدرن است برای تقویت هوش ریاضی کودک.
 • پروژه های واحد کار هفتگی به منظور آمادگی اجتماعی کودکان برای ورود به مقطع دبستان.
 • ازمایش و تحقیق گروهی که در تمامی برنامه های مدرن آموزشی کودک در کشورهای برتر دنیا بسیار مورد توجه است و کودکان را به تحلیلگری دانا تبدیل می کند.
 • کتاب تخصصی هوش و پرورش حواس پنجگانه، آموزش نجوم، جغرافی و مهارتهای زندگی برگرفته از متدهای آموزشی پنج قدرت برتر دنیا در آموزش کودک.
نام مدیر
آسیه عزیزی
سال تاسیس
۱۳۹۴
مجوز
بهزیستی
کارکنان
مربیان مجرب با مدارک تخصصی
گروه سنی
۶ ماهه تا ۶ ساله
ساعت کاری
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب

افزودن دیدگاه جدید